Vážení a milí, připravila jsem pro Vás nové stránky . Na shledanou :-) Arnoštka

www.arnostkaberouskova.cz
arnostka.jpg
Od dubna 2016 mne najdete na této adrese

    www.arnostkaberouskova.cz

    Na shledanou v Nové době :-)
 


inspirující lektorka, terapeutka a průvodkyně na Živé cestě nabízí

léčivé kroužky pro rodiče a děti  4 let,
rodinné a osobní konzultace na Živé cestě.

Léčivé KRUHY pro ženy, zraněné ženy 
 a indigové matky.


Živá ozvučná dřívka - léčivá kousátka
pro miminka
 
na  míru 
Harmonizace po císařském řezu - Metamorfika.

Nemohu dát vašim dětem to, co vy, ale mohu vám ukázat, co jsem nasbírala cestou životem a se svými čtyřmi dětmi. Mým záměrem je potkat se s Duši vašeho dítěte (nebo Vaší :-), aby se mohlo spolu s námi spřítomnit a dobře usadit na Zemi...Ani my dospělí nejsme často dobře usazení - v dospělosti, v životě, v rodičovství, v ženství či otcovství...

Původně jsem se domnívala, že mým posláním je být terapeutka (mám klasické psychoterapeutické vzdělání a vystudovanou Speciální pedagogiku), ale v posledních letech praxe zjišťuji, že se stále více ponořuji do světa dětské Duše.
Toto poznávání a a dnes již 12 letá praxe s dětmi a rodiči v mých mírně terapeuticky zaměřených KURZECH PRO RODIČE S DĚTMI mne naplňuje vděčností, že Vám mohu nabídnout své lektorské, mentorské a terapeutické zkušenosti a služby s osobitým lidským přístupem
v oblasti sebevývoje a vědomého rodičovství.

Lektorskou práci dělám již 12. rokem a za tu dobu jsem se mnoho naučila - v kontaktu s dětmi, s vámi rodiči a prarodiči, v kontaktu sama se sebou jako lektorkou a matkou a ženou..A stále se učím- také díky Vám.

A nepřestávám hledat způsob, jak dát Životu a Vám a Vašim dětem a mým dětem a sobě ze sebe to nejlepší...

Mé lehce terapeuticky zaměřené kurzy jsou VYPRÁVĚNÍM PŘÍBĚHU lidovou slovesností, přirozenými rytmy člověka a Přírody. Zpíváme, tančíme, tleskáme, dupeme, hrajeme si na zvířata, na Indiány, na víly a skřítky..
Hledáme, jak se spolu s miminkem či dítětem zklidnit a spojit s kruhem, jak se zapojit do toho, co se děje okolo a je hezké a užitečné..A děti nám to vracejí, protože se zklidňují, pamatují si, co jsme dělali, zpřítomňují se, každé ve svém tempu, vyvíjejí se přirozenými aktivitami, rozvíjejí v sobě pocity lidskosti a lidství a my s nimi...
Proto jsou tyto kurzy vhodné i pro děti nějak omezené nebo specifické ve vývoji či projevu.

Ve své práci s dětmi vycházím z celistvosti přírodního kruhu, učíme se pozvolna, tak jak se střídají roční doby, ovšem někdy se přitom i řádně zapotíme :-)
V kurzech se prolínají prvky jógy a muzikoterapie, práce s pohybem a rytmem (posiluje paměť a pozornost), harmonizace a na závěr můj soukromý bonus - zvonečková relaxace s minivýcvikem v sebevývoji...

V oblasti SEBEVÝVOJE nabízím také osobní poradenství na Živé cestě s terapeutickým výkladem karet a rodinnou numerologii.

To je smyslem a záměr mé služby - stále vytvářet z tohoto Světa místo lidí, důstojných lidských bytostí se sociálním cítěním a smyslem pro harmonii a dobrou vůlí. Staniž se :-)
27.04.2015 00:53:12
ernesta9
Komentáře (0)
Zpět
Login
Přihlášen: ernesta9@seznam.cz
Můj účet

znáte kurzy Arnoštky Berouskové???

ne (459 | 20%)
slyšel(a) jsem o nich (490 | 21%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (491 | 35%)
Ne (436 | 32%)
Mgr. Arnoštka Berousková  :-)
Mobil: 732 755 410
Korespondence: arnostkaberouskova@gmail.com
Principálka Na houpacím koni - oáze pro malé a velké
facebook: Na houpacím koni, Arnoštka Berousková , Podpora a léčení pro malé a velké
www.mammakemp.cz

"Nechť jsou šťastny všechny bytosti..."


 
1947570_639732849413612_2970824_n.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one